Autorzy      Kontakt      Logowanie       

 Serwis Matematyczny
 Agata & Piotr Gumienny
 


"Szkoły są tak dobre,     
jak dobrzy są w nich nauczyciele"     

 

Liga Matematyczna e-platforma e-dziennik  


  

 

 
 

 

Serwis Matematyczny - Piotr Gumienny

Autorzy

"Szkoły są tak dobre,
jak dobrzy są w nich nauczyciele"

Witamy na stronie poświęconej matematyce i technologii informacyjnej w szkole. Serwis przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku - ale zachęcamy do korzystania wszystkich, którzy chcą nauczyć się matematyki na poziomie ponadgimnazjalnym, przygotowują się do matury, powtarzają materiał na I roku studiów, czy po prostu są pasjonatami matematyki...

Serwis jest ogromną bazą wiedzy obejmującą wszystkie zagadnienia realizowane w szkole średniej na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a nawet znacznie poza ten poziom wykraczające. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli pojawiają się w materiałach błędy (część materiałów przygotowali uczniowie). Będziemy wdzięczni za uwagi i komentarze. Osoby chcące wzbogacić ten serwis swoimi materiałami prosimy o kontakt.

Serwis ma charakter edukacyjny.

Dziękujemy uczniom, którzy wspomagali i wspierali nas w tworzeniu tego serwisu.
 

Piotr Gumienny & Agata Faryniarz-Gumienna


Agata Faryniarz-Gumienna – nauczyciel matematyki, pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Koszalińskiej,  nauczyciel dyplomowany, studia doktoranckie – Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, studia podyplomowe z zarządzania jednostkami oświatowymi, filozofii i etyki oraz sprawowania nadzoru pedagogicznego, egzaminator maturalny z matematyki, ponad 100 form doskonalenia zawodowego, nagrody Dyrektora Szkoły, Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Innowacyjny Nauczyciel 2010”

Piotr Gumienny – nauczyciel matematyki i przedmiotów informatycznych, nauczyciel dyplomowany, I stopień specjalizacji, studia podyplomowe z informatyki oraz zarządzania jednostkami oświatowymi i sprawowania nadzoru pedagogicznego, ponad 150 form doskonalenia zawodowego, egzaminator maturalny z matematyki, twórca konkursu „Liga Matematyczna”, wielokrotnie uhonorowany nagrodami Dyrektora Szkoły, Prezydenta Miasta, Kuratora Oświaty. Laureat konkursu „Nauczyciel Roku miasta Słupsk”, wyróżniony nagrodami uczniów „Za przyjaźń” i „Stworzony by uczyć”, Laureat ogólnopolskich konkursów „Innowacyjny Nauczyciel 2009”, „Innowacyjny Nauczyciel 2010”, „Nauczyciel z pasją 2015"

 
 
 

 

     
     
      stat4u